Entity Reference Extensions (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Field
da: Felt

en: Notes
da: Noter

en: All
da: Alle

en: Fields
da: Felter

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Reverse
da: Omvendt

en: Examples
da: Eksempler

en: Sort
da: Sortér

en: Show all
da: Vis alle

en: Offset
da: Forskydning
