Entity Reference Extensions (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Field
el: Πεδίο

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: All
el: Όλες

en: Fields
el: Πεδία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
