Entity Reference Extensions (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Field
es: Campo

en: Notes
es: Notas

en: All
es: Todo(s)

en: Fields
es: Campos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Reverse
es: Revertir

en: Examples
es: Ejemplos

en: Number of items to show
es: Número de elementos a mostrar

en: Sort
es: Ordenar

en: Show all
es: Mostrar todo

en: Offset
es: Desplazamiento

en: View mode
es: Modo de vista
