Entity Reference Extensions (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Field
he: שדה

en: Notes
he: הערות

en: All
he: הכל

en: Fields
he: שדות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Reverse
he: הפוך

en: Sort
he: מיון

en: Offset
he: היסט

en: View mode
he: מצב תצוגה
