Entity Reference Extensions (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Field
hi: क्षेत्र

en: All
hi: सभी

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Reverse
hi: विपरीत

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
