Entity Reference Extensions (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Field
ja: フィールド

en: Notes
ja: ノート

en: All
ja: すべて

en: Fields
ja: フィールド

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Reverse
ja: 逆順

en: Examples
ja: 例

en: Sort
ja: 並べ替え

en: Show all
ja: すべてを表示

en: Offset
ja: オフセット

en: ASC
ja: 昇順

en: View mode
ja: ビュー・モード
