Entity Reference Extensions (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Field
pt: Campo

en: All
pt: Todos

en: Fields
pt: Campos

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Reverse
pt: Inverso

en: Sort
pt: Ordenação

en: Offset
pt: Deslocamento

en: View mode
pt: Modo de visualização
