Entity Reference Extensions (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Field
ro: Câmp

en: Notes
ro: Note

en: All
ro: Toate

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Reverse
ro: Inversează

en: Examples
ro: Exemple

en: Sort
ro: Sortare

en: Offset
ro: Decalaj

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
