Entity Reference Extensions (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Notes
sv: Anteckningar

en: All
sv: Alla

en: Fields
sv: Fält

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Reverse
sv: Omvänd

en: Examples
sv: Exempel

en: Sort
sv: Sortera

en: Offset
sv: Kompensera

en: View mode
sv: Visningsläge
