Entity Reference Extensions (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Field
vi: Trường

en: Notes
vi: Ghi chú

en: All
vi: Tất cả

en: Fields
vi: Các trường

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Reverse
vi: Ngược

en: Examples
vi: Ví dụ

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: Show all
vi: Hiện tất cả

en: Offset
vi: Độ dịch

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
