Entity Reference Extensions (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Field
ar: الحقل

en: Notes
ar: ملحوظات

en: All
ar: الكل

en: Fields
ar: الحقول

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Reverse
ar: عكس

en: Examples
ar: أمثلة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
