Entity Reference Extensions (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: All
bo: ཡོངས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
