Entity Reference Extensions (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Field
eo: Kampo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
