Entity Reference Extensions (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Field
fi: Kenttä

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: All
fi: Kaikki

en: Fields
fi: Kentät

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Sort
fi: Järjestä

en: Show all
fi: Näytä kaikki

en: View mode
fi: Näyttötila
