Entity Reference Extensions (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Field
hr: Polje

en: Notes
hr: Bilješke

en: All
hr: Svi

en: Fields
hr: Polja

en: Sort by
hr: Rasporedi po
