Entity Reference Extensions (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Field
is: Svæði

en: All
is: Allt

en: Fields
is: Svæði

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Examples
is: Dæmi

en: Sort
is: Raða
