Entity Reference Extensions (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು
