Entity Reference Extensions (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Field
lt: Laukelis

en: Notes
lt: Pastabos

en: All
lt: Visi

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
