Entity Reference Extensions (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Field
nn: Felt

en: Notes
nn: Notat

en: All
nn: Alle

en: Fields
nn: Felt

en: Sort by
nn: Sorter etter
