Entity Reference Extensions (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Field
ru: Поле

en: Notes
ru: Примечания

en: All
ru: Все

en: Fields
ru: Поля

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Reverse
ru: Инвертировать

en: Examples
ru: Примеры

en: Number of items to show
ru: Количество показываемых строк

en: Sort
ru: Сортировка

en: Show all
ru: Показать все

en: Offset
ru: Пропустить

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Sort Ascending
ru: Сортировать по возрастанию
