Entity Reference Extensions (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Field
sk: Pole

en: Notes
sk: Poznámky

en: All
sk: Všetky

en: Fields
sk: Polia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Examples
sk: Príklady

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Offset
sk: Ofset

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
