Entity Reference Extensions (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Field
uk: Поле

en: Notes
uk: Примітки

en: All
uk: Все

en: Fields
uk: Поля

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Reverse
uk: Обернено

en: Examples
uk: Приклади

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Show all
uk: Показати все

en: Offset
uk: Зміщення

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Sort Ascending
uk: Впорядкувати за зростанням
