Views Reference Filter (2.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: None
et: Puudub

en: Values
et: Väärtused

en: Selection type
et: Valiku liik

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Dropdown
et: Rippvalik
