Views Reference Filter (2.0.0-beta4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Value
he: ערך

en: None
he: ללא

en: Values
he: ערכים

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: - Any -
he: - הכל -

en: Dropdown
he: נפתח
