Views Reference Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: None
az: Yoxdur

en: Values
az: Qiymətlər

en: Selection type
az: Seçim növü

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Dropdown
az: Aşağı açılan
