Views Reference Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: None
ro: Nimic

en: Values
ro: Valori

en: Selection type
ro: Tipul de selecţie

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Dropdown
ro: Listă verticală

en: View used to select the entities
ro: View folosit pentru a selecta entitățile
