Views Reference Filter (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: None
nl: Geen

en: Values
nl: Waarden

en: Selection type
nl: Selectietype

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: View used to select the entities
nl: Overzicht voor selectie van entiteiten
