Microsoft Entra sync (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Information
el: Πληροφορίες
