Microsoft Entra sync (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Custom
kk: Өзгертпелі
