Microsoft Entra sync (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Job Title
kn: ಉದ್ಯೋಗದ ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Department
kn: ವಿಭಾಗ

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Surname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು

en: Given Name
kn: ಒದಗಿಸಲಾದ ಹೆಸರು
