Microsoft Entra sync (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Information
sk: Informácia
