Microsoft Entra sync (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Custom
sl: Prilagojeno
