Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ
