Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Custom
fi: Oma

en: Display Name
fi: Näkymän nimi

en: equals
fi: yhtä kuin

en: Information
fi: Tietoa

en: contains
fi: sisältää

en: ends with
fi: päättyy

en: starts with
fi: Alkaa
