Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: Department
hu: Tanszék

en: Display Name
hu: Megjelenített név

en: equals
hu: megegyezik

en: Information
hu: Információ

en: Surname
hu: Vezetéknév

en: contains
hu: tartalmazza

en: ends with
hu: erre végződik

en: Mobile Phone
hu: Mobiltelefon

en: starts with
hu: ezzel kezdődik
