Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Information
ku: زانیاری
