Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Custom
ru: Собственная

en: Department
ru: Департамент

en: Display Name
ru: Отображаемое имя

en: equals
ru: равно

en: Information
ru: Информация

en: Surname
ru: Фамилия

en: contains
ru: содержит

en: ends with
ru: оканчивается на

en: does not equal
ru: не равно

en: starts with
ru: начинается с
