Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: contains
sr: садржи
