Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
