Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Job Title
vi: Tên nghề

en: Department
vi: Phòng ban

en: equals
vi: bằng

en: Information
vi: Thông tin

en: Surname
vi: Họ

en: Given Name
vi: Tên

en: contains
vi: chứa

en: ends with
vi: kết thúc bằng

en: Mobile Phone
vi: Điện thoại di động

en: starts with
vi: bắt đầu bằng
