Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: Display Name
ar: اسم العرض

en: equals
ar: يساوي

en: Information
ar: معلومات

en: contains
ar: يحتوي على

en: ends with
ar: ينتهي ب

en: starts with
ar: يبدأ ب
