Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Custom
he: מותאם

en: Department
he: מחלקה

en: Display Name
he: שם התצוגה

en: Information
he: מידע

en: Surname
he: שם משפחה

en: contains
he: מכיל
