Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Name
id: Nama

en: Custom
id: Tersuai

en: Department
id: Departemen

en: Display Name
id: Nama tampilan

en: Information
id: Informasi

en: contains
id: mengandung

en: ends with
id: diakhiri dengan
