Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Custom
pt: Personalizado

en: Display Name
pt: Nome a Exibir

en: equals
pt: igual

en: Information
pt: Informação

en: Surname
pt: Sobrenome

en: contains
pt: contém

en: ends with
pt: termina com
