Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Custom
tr: Özel

en: Job Title
tr: İş Başlığı

en: Display Name
tr: Görüntü Adı

en: equals
tr: eşittir

en: Information
tr: Bilgi

en: contains
tr: içeriyor

en: ends with
tr: bittiği değer

en: starts with
tr: başladığı değer
