Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Name
af: Naam
