Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Custom
ast: Personalizáu
