Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: contains
az: ehtiva edir
