Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Name
bn: নাম

en: Email
bn: ইমেইল
