Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Department
ca: Departament

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: Information
ca: Informació

en: Surname
ca: Cognoms

en: contains
ca: conté

en: ends with
ca: acaba per
